20-річчя Школи соціальної роботи ім. В.І. Полтавця

15 жовтня 2014 року Школа соціальної роботи імені професора Володимира Полтавця відзначила своє 20-ліття.

У відзначенні взяли участь більше 100 випускників, студентів, викладачів, партнерів та симпатиків Школи соціальної роботи.

Науково - практична конференція «Соціальна робота в умовах збройних конфліктів »

4 лютого 2016 року в стінах Школи соціальної роботи пройде Науково практична конференція «СОЦІАЛЬНА РОБОТА В УМОВАХ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ»

Підготовка слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи в партнерстві з МЦРЛ Україна

Партнерство між університетом та громадською організацією може бути взаємовигідним, і що важливіше - корисним для тих, хто користується "продуктом" їх спільної роботи.

Цього тижня Школа соціальної роботи у партнерстві з МЦРЛ Українарозпочала підготовку уже третьої групи слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи.

Співпраця з Міжнародним Благодійним фондом "Єврейський ХЄСЄД БНЕЙ АЗРІЕЛЬ"

Міжнародний Благодійний Фонд "Єврейський ХЄСЄД БНЕЙ АЗРІЕЛЬ" завітав в Школу з презентацією про особливості деменції, роботу з такою групою клієнтів та про можливості проходження безкоштовних практикумів, стажувань, волонтерства

Навчання та проведення досліджень University at Albany School of Public Health

Протягом тижня знайомилися з викладачами, керівниками програм, спостерігали як проходять заняття, обмінювалися програмами навчання та планами курсів, дізнавалися про співпрацю між академією та розробниками політик.

Навчання та проведення досліджень в "University at Albany School of Public Health"

Лекція випускника школи по темі Анна Чернявська і поділилася зі студентами досвідом впровадження кращих превентивних практик з попередження торгівлі людьми

Цього тижня до нас завітала ще одна випускниця Анна Чернявська і поділилася зі студентами досвідом впровадження кращих превентивних практик з попередження торгівлі людьми, які реалізовуються Представництвом МОМ в Україні

Subscribe to RSS - Події