Савчук Олена Миколаївна

кандидат психологічних наук, доцент Школи соціальної роботи ім.В.Полтавця НаУКМА

Електронна адреса: savalena2011@gmail.com

Освіта:

Закінчила
Тернопільський державний педагогічний університет (1994-1997), магістерську
програму з соціальної роботи НаУКМА (1997-1999), трьохрічні модульні курси
супервізорів-консультантів при НаУКМА (1999-2000). Отримала ступінь кандидата
психологічних наук за спеціальністю «Соціальна психологія; психологія
соціальної роботи» (2005). Стипендіат міжнародної програми обміну «FulbrightScholarProgram»
(2013-2014).

Досвід роботи :

З 2000 року – дотепер - доцент кафедри Школа соціальної роботи НаУКМА. Працювала у міській клінічній лікарні «Соціотерапія», БФ «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу», БО «Віфанія». Надавала консультативні послуги в рамках міжнародних проектів організацій IOM, UNDP, USAID, USIF, Winrock International, Hamlet Trust, Pact, Global Fund, British Counsil. Співпрацює з Благодійними фондами та НДО України («Карітас-Україна», «Джерела», «Маріїна Школа», «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», «Родинний дім» та інші).

Займається розвитком професійних (освітніх, тренінгових) програм для фахівців соціальної роботи, політики, супервізії та управління персоналом соціальних служб (Міністерство соціальної політики України, Міністерство освіти та науки України).

Член Технічних комітетів ВО «Мережа ЛЖВ», Асоціації випускників та викладачів ШСР (ГО «СОЦІУМ- ХХІ»).

Відзнаки:

Нагороджена Почесною грамотою НаУКМА (2004), Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України (2007),  Грамотою Подільської державної адміністрації у м. Києві (2011).

Автор понад 40 наукових публікацій.