Підготовка слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи в партнерстві з МЦРЛ Україна

Партнерство між університетом та громадською організацією може бути взаємовигідним, і що важливіше - корисним для тих, хто користується "продуктом" їх спільної роботи.

Цього тижня Школа соціальної роботи у партнерстві з МЦРЛ Україна розпочала підготовку уже третьої групи слухачів курсів підвищення кваліфікації з соціальної роботи.

Ось що пишуть наші слухачі:

"Я вірю, що державні структури в партнерстві з громадським та благодійним сектором можуть за досить короткий час змінити відношення до інституту сім’ї, до прав дитини жити в повноцінній сім’ї, до дітей та дорослих з особливими потребами" (з анкети учасниці курсів підвищення кваліфікації).

Ця співпраця була б неможливою без організаційної підтримки Ольга Прокопенко та інших колег з НаУКМА, Оксана Скляр та її колег з МЦРЛ. І, звичайно, чудових і досвідчених викладачів ШСР та тренерів МЦРЛ.