Співпраця з Міжнародним Благодійним фондом "Єврейський ХЄСЄД БНЕЙ АЗРІЕЛЬ"

Тепер студенти знають більше про деменцію та можливості професійного розвитку.

Міжнародний Благодійний Фонд "Єврейський ХЄСЄД БНЕЙ АЗРІЕЛЬ" завітав в Школу з презентацією про особливості деменції, роботу з такою групою клієнтів та про можливості проходження безкоштовних практикумів, стажувань, волонтерства,
Лариса Шкловцова - керівник проекту «Формування дружнього середовища для людей з деменцією» та Бетт Саффер - керівник програми «Супровід людей с деменцією» (Лондон Велика Британія) запевнили про готовність організації до заохочення кращих студентів - надання рекомендаційних листів та сертифікатів міжнародних організацій - партнерів.

Нашій співпраці з Фондом більше 20 років - студенти проходять практику в Фонді та проводять дослідження. Дякуємо всім працівникам організації!