Лекція випускника школи по темі Анна Чернявська і поділилася зі студентами досвідом впровадження кращих превентивних практик з попередження торгівлі людьми

Той випадок, коли наші випускники працюють з тим, чому навчалися.

Цього тижня до нас завітала ще одна випускниця Анна Чернявська і поділилася зі студентами досвідом впровадження кращих превентивних практик з попередження торгівлі людьми, які реалізовуються Представництвом МОМ в Україні (презентацію, якою вона люб'язно поділилася, можна переглянути на фото).

Сьогодні Аня працює асистентом Програми STOP Trafficking в IOM Ukraine. Цікаво, які знання, отримані під час вивчення курсу "Протидія торгівлі людьми" в ШСР, знадобилися їй у роботі.

Ось що каже про це сама випускниця:

"Це загальне розуміння проблеми... особливості практичної роботи щодо висвітлення цієї проблеми та усвідомлення чутливості теми в цілому..."

Дякуємо Анна Чернявська за презентацію, а також Kateryna Ardanyan та Iryna Mydlovets за багаторічну спіпрацю зі Школою соціальної роботи та наставництво для наших студентів.