Байда Лариса Юріївна

Старший викладач

тел. 044-279-61-82

 bayda@naiu.org.ua

Курси, що викладає: Соціальна робота з людьми з особливими потребами

Освіта: 

Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, філологічний факультет, кваліфікація - викладач української мови та літератури. Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, аспірантура філософського факультету.

Досвід роботи : 

10 років викладацької роботи у ВНЗ. 25 років досвіду роботи в громадській організації.З 2007 року - начальник відділу Національної Асамблеї інвалідів України.

Ключові компетенції на сьогодні:

- менеджмент міжнародних проектів;

- консультаційна діяльність в сфері захисту прав людей з інвалідністю, розвитку організацій людей з інвалідністю та їх включення до процесу прийняття рішень;

- оцінка проектів законодавчо - нормативних документів з питань інвалідності;

- моніторингова діяльність та підготовка звітів до міжнародних інституцій;

- тренерська робота, написання методичних посібників та підручників, розробка та проведення кампаній адвокасі; навчання державних службовців, представників НУО, бізнесу щодо питань формування політики в сфері інвалідності та ін.

За час роботи в громадських організаціях проходила стажування з різних питань захисту прав людей, в тому числі людей з інвалідністю; розвитку неурядових організацій (Румунія, Польща,Нідерланди, Швейцарія, Албанія, Боснія та Герцеговина, Швеція, Іспанія, Канада, США, Великобританія та ін.)