Кувшинова Євгенія Валентинівна

Старша викладачка

evgeniya@convictus.org.ua

Досвід роботи : 

В Школі соціальної роботи викладає курси «Менеджмент у соціальній сфері» та «Організаційний розвиток та лідерство».

Закінчила у 2007 році Національний університет ім. Т. Шевченка здобувши кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Архівознавство», у 2017 році – інститут лідерства та управління Українського католицького університету магістерську програму: «Управління неприбутковими організаціями», у 2021 році – Київський національний університет ім. Т. Шевченка навчально - науковий інститут публічного управління та державної служби отримавши диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» захистивши магістерську роботу на тему: Громадське здоров’я як чинник національної безпеки Української держави».

З 2007 року працює у Всеукраїнській благодійній організації «КОНВІКТУС УКРАЇНА», з 2012 обіймає посаду виконавчого директора.

Веде активну громадську діяльність, працює у ряді дорадчих органів та спрямовує свої зусилля на формування людино-орієнтованих політик в Україні. Євгенія є представницею від неурядових організацій, які працюють у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у складі Національної ради з питань протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні при Кабінеті Міністрів (з 2015 р. – і дотепер), головою програмного комітету Національної ради (з 2018 р. - і дотепер), входить до складу Керівного комітету Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна».

Має великий досвід координації проєктів, що впроваджуються за підтримки Глобального фонду USAID, UNDP, CDC, Sida. PEPFAR, Path та ін. Була учасником ряду міжнародних конференцій, програм обміну досвіду.

Сфера наукових інтересів:

 

  • Громадське здоров’я
  • Соціальна політика
  • Управління змінами
  • Лідерство
  • Публічна політика
  • Управління персоналом
  • Менеджмент

Публікації (основні):

Кувшинова Є. Громадське здоров’я як чинник національної безпеки Української держави. Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку: матеріали XV Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ; Роттердам, 07 листопада 2021р. /за ред. Є.О. Романенка, І.В. Жукової. Київ; Роттердам: ГО «ВАДНД», 2021.248с. С. 234-239.

Кувшинова Є.В. Напрями вдосконалення системи громадського здоров’я як чинника національної безпеки Української держави. ГО «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного з державного управління», ГО «Асоціація науковців України». Наукові перспективи. Серія «Державне управління». К.:2021. Випуск № 11 (17). С. 94-108.