Данильцова Юлія

випускниця БП ШСР НаУКМА – 2014,
про навчальну практику

Протягом двох років навчання на бакалаврській програмі я проходила практику у Благодійному Фонді «Здоров’я жінки та планування сім’ї» у проекті з питань репродуктивного здоров’я та репродуктивних прав підлітків. Моїм керівником була Тетяна Слободян (до речі, випускниця магістерської програми ШСР). Після завершення практики я стала волонтером, а вже наприкінці четвертого року навчання мені запропонували роботу у Фонді.

Практика була дуже цікавою та різноманітною. Ми організовували вуличні акції, конкурси, розробляли інформаційні брошури, проводили та брали участь у різноманітних тренінгах, організовували зустрічі волонтерів Фонду, проводили вистави соціального театру тощо. 

Надзвичайно мотивувало у роботі те, що окрім функцій, практикантам та волонтерам Фонду надаються повноваження: бачення, думки та бажання молоді тут – найважливіші.

Окрім залучення до проектів в Україні, я їздила на Щорічний з’їзд волонтерів до Бельгії (Брюссель), а також на Регіональну нараду до Боснії та Герцеговини (Сараєво). Завдяки міжнародним можливостям, я познайомилась із молоддю з інших країн, що так само цікавляться темою репродуктивного здоров’я. Кожна поїздка – це заряд нових ідей, вражень та натхнення на реалізацію інноваційних проектів у нашій країні.

До речі, у Фонді можна не лише проходити практику, а і долучитись у якості волонтера!

Бути частиною ШСР – це цікаво, престижно, надихаюче! J