Кабаченко Надія Василівна

Керівник магістерськкої програми із соціальної роботи. В ШСР з 1997 року, впродовж 2007-2015 рр. зав.кафедри Школа соціальної роботи. Кандидат філософських наук, доцент.

 

 kabachenko@ukma.edu.ua

 

 В Школі соціальної роботи викладає курси «Якісні дослідження в соціальній роботі», «Дослідницький практикум», «Моніторинг та оцінювання соціальних програм та проектів», «Технологія підготовки наукової роботи», «Соціальна робота з людьми похилого віку», «Соціальна робота з бездомними». 

 

Закінчила у 1980 році Національний університет ім.Т.Г.Шевченка, філософський факультет та здобула кваліфікацію викладача філософських дисциплін. У 1990 захистила дисертацію та отримала ступінь кандидата філософських наук. Заступник голови методологічної комісії Міністерства освіти та науки України із соціальної роботи, член Координаційної ради з питань соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей Міністерства соціальної політики України, член Ради директорів Східно-Європейської суб-регіональної асоціації Шкіл соціальної роботи, член ГО «Українське Фулбрайтівське коло» та «Соціум-ХХI». Місцевий координатор, експерт, консультант та тренер в міжнародних проектах з розвитку інноваційних соціальних послуг та освітніх програм із соціальної роботи, моніторингу та оцінювання соціальних проектів, оцінки потреб та розбудови потенціалу.

 

 

Сфера наукових інтересів: соціальне виключення та деінституалізація, соціальні послуги для людей старшого віку та бездомних, моніторинг та оцінювання соціальних програм та проектів, розробка дизайнів та проведення досліджень, навчання соціальній роботі.

 

Основні публікації: